KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367006
nr 1436 7006
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad, höstlandskap. Olja på duk, 65x90, yttermått inklusive ram: 78x102 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:30:02
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl